Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, Ozanköy bölgesinde devam eden asfalt yenileme çalışmalarına dikkat çekti. Şenkul, birçok mahallenin ve sokağın yenilenmeye ihtiyacı olduğunu belirterek, bu çalışmaların bütçe çerçevesinde acil ihtiyaçlardan başlayarak program dahilinde ilerlediğini ifade etti.

Başkan Şenkul, göreve geldikleri günden bu yana geçen 18 ayda dökülen asfalt miktarının rekor seviyede olduğunu vurguladı. Hedeflerinin, hız kesmeden ve hatta daha da artırarak, kentin sokak ve caddelerini modern ve kullanışlı bir hale getirmek olduğunu söyledi.

Murat Şenkul, "Az laf çok iş sloganımız değil, gerçekliğimizdir" diyerek, belediye olarak çalışmalara kararlılıkla devam edeceklerini belirtti.

Şenkul'un paylaşımı şu şekilde;

"Ozanköy bölgesinde asfalt yenileme çalışmalarına devam ediyoruz.

Birçok mahallemizin, sokağımızın yenilenmeye ihtiyacı var biliyoruz ve bölge bölge acilden daha acile doğru yaptığımız programa göre bütçemiz çerçevesinde ilerliyoruz.

Göreve geldiğimiz günden bu yana geçen 18 ayda dökülen asfalt miktarı rekor seviyededir.

Hedefimiz hız kesmeden hatta daha da artırarak kentimizin sokak ve caddelerini sizlere yaraşır noktaya getirmektir.

Az laf çok iş sloganımız değil gerçekliğimizdir…"

Bir 1 kişi, yol ve dağ görseli olabilir

Cumhurbaşkanı Tatar, TBMM'de kabul edilen tezkereyi değerlendirdi Cumhurbaşkanı Tatar, TBMM'de kabul edilen tezkereyi değerlendirdi

Bir sokak ve yol görseli olabilir