Çiftçiler Birliği, hayvancıların eylemine tam destek kararı aldı Çiftçiler Birliği, hayvancıların eylemine tam destek kararı aldı

12 Mayıs 2024 tarihinde, saat 22:30 civarında, Yeşilköy-Ziyamet Anayolu'nun 1-2'nci kilometreleri arasında Hakan TEMEL'in yönetimindeki FD 310 plakalı araç, Hakan TEMEL'in 158 miligram alkollü içki aldığı bir durumda seyir halindeyken dikkatsizlik sonucu kontrolünü kaybetti. Araç, yolun solundan çıkarak yol kenarındaki bir trafik levhasına çarptı. Kazada yaralanan olmadı. Hakan TEMEL hakkında yasal işlem başlatıldı ve soruşturma devam ediyor.

Aynı tarihte, saat 22:30 civarında, Gazimağusa'da Servet yolu üzerinde Salva BOZAIDIS'in yönetimindeki KLY 805 plakalı araç, Salva BOZAIDIS'in 69 miligram alkollü içki aldığı bir durumda kuzey istikametine seyir halindeyken, Derinya Market önlerinde dikkatsizlik sonucu yolun solunda park halinde bulunan bir treylerin sol tekerleğine ve üzerindeki teknenin sol yan kısmına çarptı. Kazada yaralanan olmadı. Salva BOZAIDIS hakkında yasal işlem başlatıldı ve soruşturma sürüyor.

Editör: Umut Çengi