"10. Kültürlerarası Futbol Turnuvası'na" Girneli futbolcuların oluşturduğu iki takım da katıldı "10. Kültürlerarası Futbol Turnuvası'na" Girneli futbolcuların oluşturduğu iki takım da katıldı

A Milli Takım teknik direktörü Vincenzo Montella, EURO 2024 F Grubu ikinci maçında karşılaşacakları Portekiz maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Arda Güler'i neden yedek başlattığını açıklayan Montella, ''Son 2 gündür koruduk Arda'yı, belirli bir yorgunluğu vardı. Onunla ve doktorla konuştuk. Riske girmek istemedik'' dedi.

A Milli Takım teknik direktörü Vincenzo Montella, EURO 2024 F Grubu ikinci maçında karşılaşacağımız Portekiz maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

İlk 11 tercihi hakkında konuşan Montella, "Programımızın doğrultusunda devam ediyoruz. Futbolcularımızı korumak için bu değişiklikleri yapmalıyız" ifadelerini kullandı.

"RİSKE GİRMEK İSTEMEDİK"

Takımın yıldız isimlerinde Arda Güler'i neden yedek bıraktığını da açıklayan antrenör, "Son 2 gündür koruduk Arda'yı, belirli bir yorgunluğu vardı. Onunla ve doktorla konuştuk. Riske girmek istemedik. Tüm kalbimle umuyorum ki ona ihtiyacımız olmaz ikinci yarıda da" dedi.

Montella, Yunus Akgün'ü tercih etmesiyle ilgili, "Yunus'u koymamız çok doğal şu anda. Oradaki, kanattaki futbolcular en çok efor sarf eden futbolcular. O yüzden Yunus'u tercih ettik bugün" değerlendirmesini yaptı.

Ne diyeceği merak konusuydu! Vincenzo Montella, Arda Güler\'i neden yedek bıraktığını söyledi