Lefkoşa, 02 Mayıs 2024 – Bugün öğleden sonra Lefkoşa'da meydana gelen trafik kazası, şehirdeki yoğun trafiği etkiledi ve bir kişinin yaralanmasına neden oldu.

Ataoğlu: “Çok farklı etkinlikler düzenlemesi örnek bir davranış” Ataoğlu: “Çok farklı etkinlikler düzenlemesi örnek bir davranış”

Saat 14:40 sularında, Lefkoşa'nın merkezinde bulunan Atatürk Caddesi üzerinde yaşanan kaza, görgü tanıklarının anlatımına göre, motosiklet ile aracın çarpışmasıyla gerçekleşti. Kazada, motosiklet sürücüsü Salih GÜNER (E-25) ve araç sürücüsü Umut ŞEKER (E-23) yer aldı.

Detaylara göre, Salih GÜNER'in yönetimindeki HY 064 plakalı motosiklet, Atatürk Caddesi'nde seyrederken kavşakta durmadan Bedrettin Demirel Caddesi'ne giriş yapması sonucu, Umut ŞEKER'in yönetimindeki PV 850 plakalı aracın önünü tıkadı ve kaza meydana geldi.

Kaza sonucunda yaralanan Salih GÜNER, olay yerine çağrılan ambulansla Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastanede yapılan müdahalenin ardından GÜNER, müşahede altına alındı.

Polis yetkilileri, kaza ile ilgili detaylı bir soruşturma başlatmış olup, kazanın kesin nedenini belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor.

Kazanın ardından trafikte aksamalar yaşanırken, olay yerine gelen polis ekipleri, trafiği düzenlemek için önlemler aldı.

Kazayla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Editör: Pelinsu Kamalı