SEVKAD Başkanı İbrahim Etem Ağırkaya yönetimi ile birlikte, Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Suay’ı ziyaret etti. Suay, Ağırkaya’ya gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.

Engelliler Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Suay, Sevgi ve Kardeşlik Derneği (Sevkad) Ada Başkanı İbrahim Etem Ağırkaya ve yönetiminin kendilerini ziyaret ettiğini ifade etti.

Suay, Ağırkaya’nın Sieri Nebi isimli kitabı hem ham hem de dijital formatıyla dernek bünyesinde yer alan Görme Engelliler Kütüphanesi’ne hediye ettiğini ifade etti.

Ömer Suay’ın tam paylaşımı şu şekilde:

“Sevgi ve Kardeşlik Derneği (Sevkad) Ada Başkanı İbrahim Etem Ağırkaya, yönetimi ile birlikte bizleri ziyaret ederek, öğrenciler için gerçekleştirecekleri yarışmada konu alınan Sieri Nebi kitabını hem ham hem de dijital formatıyla derneğimiz bünyesinde yer alan Görme Engelliler Kütüphanesi’ne hediye etti...

KTTB'den Gardiyanoğlu'na “Reçete sisteminde akılcı değişim için 6 aydır ne bekliyorsun?” KTTB'den Gardiyanoğlu'na “Reçete sisteminde akılcı değişim için 6 aydır ne bekliyorsun?”

Yürüttükleri hassas faaliyetler ve kütüphanemize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Farkında olmak, hayatın her alanında ve her attığımız adımda son derece önemli kazanımlara dönüşebiliyor. Yeter ki bilinç, empati ve hassasiyet duygularıyla hareket edebilelim...”