İnci Güngör (78), 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Boks Dostluk müsabakasına 14 yaş kategorisinde katılan torunu Efe'nin maçını izlemek için tekerlekli sandalyesiyle geldi. Rakibini mağlup eden Efe, kendisini izleyen ninesinin elini öperek sevincini paylaştı.

Kars Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Boks Federasyonu işbirliğiyle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Boks Dostluk Müsabakası düzenlendi.

Tokat sallandı! 3 ilçede okullar tatil edildi! Tokat sallandı! 3 ilçede okullar tatil edildi!
TEKERLEKLİ SANDALYESİYLE MAÇTA 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Boks Dostluk müsabakasına Kars'tan katılan Efe Güngör'e (14) ninesi İnci Güngör sürpriz yaptı. Yaşlılık ve romatizma rahatsızlığı sebebiyle yürümede güçlük çektiği için tekerlekli sandalyesiyle salondaki yerini alan İnci Güngör, üst minikler kategorisinde ringe çıkan torunu Efe'nin maçını büyük bir heyecan içinde izledi. 13-14 yaş grubunda ringe çıkan Efe'nin rakibini mağlup etmesine sevinen İnci Güngör, mutlu oldu. Elini öptüğü ninesiyle rakibini yenmenin sevincini yaşayan Efe Güngör, kendisi için sürpriz olduğunu söyledi.
Editör: TE Bilisim