Girne'de 1 Haziran 2024 tarihinde saat 03.40 sıralarında meydana gelen trafik kazasında, alkollü iki sürücünün dikkatsizliği sonucu üç kişi yaralandı. Karakız Sokak üzerinde seyreden ve 86 mlgr alkollü içki tesiri altında olan Efe ŞAHİN (21), yönetimindeki LJ 571 plakalı araç ile dikkatsiz bir şekilde anayol konumunda bulunan Mustafa Çağatay Caddesi'ne giriş yaptı. Bu esnada, batı istikametine doğru 86 mlgr alkollü içki tesiri altında süratli ve dikkatsiz bir şekilde seyreden Talha KAYA (21) yönetimindeki DT 481 plakalı araç ile çarpıştı.

YARALILAR TEDAVİLERİNİN ARDINDAN TABURCU EDİLDİ!

Kaza sonucu LJ 571 plakalı araçta yolcu olarak bulunan Kemal ŞAHİN (57), Eda ŞAHİN (45) ve Ecrin ŞAHİN (7) yaralandı. Yaralılar, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hızla Girne Dr. Akçicek Hastanesine kaldırıldı. Tedavilerinin ardından taburcu edilen yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Yerli domatesle ithal sivri biberde limit üstü bitki koruma ürünü saptandı Yerli domatesle ithal sivri biberde limit üstü bitki koruma ürünü saptandı

İKİ SÜRÜCÜ DE TUTUKLANDI!

Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında, her iki aracın sürücüsü de tutuklanarak gözaltına alındı. Soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

Editör: Umut Çengi