Yarın yer yer sağanak yağmur bekleniyor.... Yarın yer yer sağanak yağmur bekleniyor....

06.06.2024 tarihinde, saat 01:00 sıralarında, Girne’de Karaoğlanoğlu Caddesi üzerinde dikkatsizlik sonucu zincirleme bir trafik kazası meydana geldi.

Polis Basın Subaylığı'ndan edinilen bilgilere göre, Ayhan SEYHAN (50) yönetimindeki TNM 212 plakalı salon araç ile batı istikametine doğru seyrederken, önünde aynı istikamete doğru seyreden ve trafiğin durması sonucu durmak zorunda kalan Uğur KAYA’nın (45) yönetimindeki RN 900 plakalı salon aracın arka kısmına çarptı.

Çarpmanın etkisiyle RN 900 plakalı araç, önünde durmakta olan Zeynel KARTAL’ın (46) yönetimindeki TYC 570 plakalı salon aracın arka kısmına çarptı. TYC 570 plakalı araç da ileriye savrularak, önünde aynı istikamete doğru 119 miligram alkollü içki tesiri altında seyreden ve yolun sağına dönmek için bekleyen Bikem Şara DAĞGÜL'ün (23) yönetimindeki LU 277 plakalı salon aracın arka kısmına çarptı.

Kaza sonucu yaralanan RN 900 plakalı araç sürücüsü Uğur KAYA ve araçtaki yolcu Canan ATICI (45), Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi edildikten sonra taburcu edildi. Kazaya karışan ve alkollü olduğu belirlenen LU 277 plakalı araç sürücüsü Bikem Şara DAĞGÜL tutuklandı.

Editör: Umut Çengi