Creditwest Bank’ın “30. Yıl Resim Yarışması’nda ödüller dağıtıldı Creditwest Bank’ın “30. Yıl Resim Yarışması’nda ödüller dağıtıldı

"Dünya Barış Üniversitesi Rektör Yardımcısı Doç. Dr. Behiye ÇAVUŞOĞLU ile Dış ilişkiler ve Protokol Müdürü İpek TURAN, Milli Eğitim Bakanı Nazım ÇAVUŞOĞLU ve beraberindeki heyet ile birlikte temaslarda bulunmak ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Yükseköğretim Tanıtım Fuarı’nın açılışını gerçekleştirmek üzere Azerbaycan’a gitti.

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki Holiday Inn Hotel’de düzenlenen fuarın açılışına, Bakan ÇAVUŞOĞLU’nun yanı sıra Azerbaycan Milletvekili Hikmet Babaoğlu, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Bakü Temsilcisi Büyükelçi Ufuk Turganer, YÖDAK Başkanı Prof. Dr. Aykut Hocanın, bakanlık bürokratları, üniversite rektörleri ve yetkilileri, Türkiye Bakü Büyükelçiliğinden yetkililer ve Azerbaycan’da öğrenim gören öğrenciler katıldı.

Öğrenciler tarafından büyük ilgi gören fuarda Dünya Barış Üniversitesi’nin programları tanıtılarak öğrencilere sunduğu burs olanakları hakkında detaylı bilgi verildi. Katılımcıların doğrudan bilgi almasına olanak veren fuarda Azerbaycanlı öğrenciler Dünya Barış üniversitesinin sunduğu burs olanaklarından ve taksitli ödeme seçeneklerinden memnuniyetlerini dile getirdiler."

Resim 2024 06 06 130037317

Editör: Pelinsu Kamalı