29 Mayıs 2024 tarihinde üç ayrı ölüm vakası meydana geldi. Ölen şahısların ani rahatsızlanma sonucu yaşamlarını yitirdiği bildirildi.

Paşaköy’de kamil başarı hayatını kaybetti

Paşaköy’de sakin Kamil Başarı (68), saat 09:00 sıralarında ikametgahında aniden rahatsızlanarak Gazimağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Başarı’nın cansız bedeni üzerinde doktorlar tarafından yapılan dış muayenede darp veya cebir izine rastlanmadı. Ölüm sebebi yapılacak otopsi sonucunda belirlenecek olup, soruşturma devam etmektedir.

Yeniboğaziçi’nde 90 yaşındaki akartürk hayatını kaybetti 

Yeniboğaziçi’nde yaşayan Tahir Akartürk (90), saat 21:00 sıralarında evinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdi. Doktorların yaptığı dış muayenede, Akartürk’ün bedeninde darp veya cebir izine rastlanmadı. Ölüm sebebi yapılacak otopsinin ardından tespit edilecek. Bu vaka ile ilgili soruşturma da sürüyor.

“Eski Girne Belediyesi Binası ve Ramadan Cemil Meydanı Kamusal Alan Düzenleme Proje Yarışması” için protokol imzalandı “Eski Girne Belediyesi Binası ve Ramadan Cemil Meydanı Kamusal Alan Düzenleme Proje Yarışması” için protokol imzalandı

Gazimağusa’da turist olarak geldi otelde rahatsızlanarak yaşamını yitirdi 

Gazimağusa’da bir otel odasında kalan turist Selahattin Giriş (71), saat 20:30 sıralarında ani rahatsızlık geçirdi. Ambulansla kaldırıldığı Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Giriş’in cansız bedeni üzerinde yapılan dış muayenede darp veya cebir izine rastlanmadı. Ölüm nedeni otopsi sonucunda belirlenecek olup, olayla ilgili soruşturma devam etmektedir.

Gazimağusa ve çevresinde meydana gelen bu üç ani ölüm vakasıyla ilgili soruşturmalar derinleştirilerek devam etmektedir. Yetkililer, olayların ardında herhangi bir şüpheli durum olup olmadığını belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor.

Editör: Pelinsu Kamalı