LTB’den çocuklar için çok renkli ve seçenekli yaz dönemi kursları ve atölyeleri LTB’den çocuklar için çok renkli ve seçenekli yaz dönemi kursları ve atölyeleri

9 Haziran 2024 tarihinde, saat 23:45 sıralarında, İskele-Gazimağusa Anayolu üzerinde alkollü bir sürücü kazaya neden oldu. Soner Sarıdan (37), 172 miligram alkollü içki etkisi altında yönetimindeki DA 892 plakalı araç ile güney istikametine doğru seyrettiği sırada Glapsides Çemberi'ne ulaştığında sağa dönüş yaparak Ötüken Sokağa girdi. Ancak, dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek sağ şeride geçti. Bu esnada karşı istikametten gelen Cemil Can Yıldız (24) yönetimindeki TGK 099 plakalı taksi aracın önünü tıkayarak çarpışmaya neden oldu.

Kaza Detayları

Kazanın ardından her iki araçta da maddi hasar meydana gelirken, şans eseri yaralanan olmadı. Olay yerinde yapılan incelemeler sonucu, DA 892 plakalı araç sürücüsü Soner Sarıdan'ın alkollü olduğu tespit edildi.

Yasal İşlemler ve Soruşturma

Kazanın hemen ardından polis ekipleri olay yerine intikal etti. Soner Sarıdan hakkında yasal işlem başlatıldı ve olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Editör: Umut Çengi