Algı operasyonları ile Arhun’un imajını düzeltmeye çalışıyorlar.

AHTAPOTUN KOLLARI!

Sokaktaki her bir vatandaşa “Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en büyük tefecisi kimdir” diye sorduğunuzda istisnasız tek cevap var, o da Tekin Arhun. Ancak ne yazık ki bazı çevreler algı operasyonu yaparak birçok ailenin dağılmasına neden olan ve birçok insanın canını yakan bu adamın imajını düzeltmeye çalışıyor.

Lefkoşa'da uyuşturucu operasyonu: 2 kişi tutuklandı Lefkoşa'da uyuşturucu operasyonu: 2 kişi tutuklandı

AHTAPOTUN KOLLARI BİRÇOK KİŞİYİ KUKLA GİBİ OYNATIYOR

Özellikle basın camiası içerisindeki bazı isimler, Arhun’un kontrolü altına girmiş durumda. Öyle ki, Arhun hakkında tek bir olumsuz habere yapmayan, gazetelerinde Arhun’un yargılandığı davalara tek bir satır bile yer vermeyen bu şahıslar, iş Arhun’un bazı gazetecilerden profesyonel yardım alarak yaptığı açıklamaları anında manşetlerine taşıyor. 

KUSURSUZ HİZMET

Gazetecisinden siyasisine, polisinden avukatına kadar Arhun’un ahtapot gibi kullandığı isimlerin, onlarca mağdur vatandaşın yaşadıklarını görmezden geliyor. Yine mahkemenin Arhun hakkında verdiği birçok karara da yokmuş gibi davranıyor. 

TARİH SUSMAYANLARI YAZACAK

Ülkede adı en ufak bir suça karışan gencecik insanları boy boy gazetelerine basan veya sitelerine koyan bu kişilerin, ülkenin en büyük tefecisi hakkında tek bir gerçek haber yapmaması, basının geldiği son noktayı özetliyor. Tarih korkanları değil cesurca kalemini oynatanları ve bu gibi insanlar karşısında susmayanları yazacak.