Yılmaz Erdoğan'ın bir süredir aşk yaşadığı iddia edilen Cansu Taşkın ve kız kardeşine dava açacağı iddia edildildi. İddiaya göre, Erdoğan, öpüşme ve sarılma görüntülerinin Taşkın'ın kız kardeşi tarafından telefonla konuşur gibi yaparken çekildiğini düşünüyor. Yılmaz Erdoğan'ın Taşkın ve Elif Vurgun hakkında suç duyurusunda bulunacağı iddia edildi.

Manken Cansu Taşkın bir röportajda Yılmaz Erdoğan ile aşk yaşadığını doğrulamıştı. Taşkın "Evet, haberler doğru" diyerek Erdoğan ile birlikte olduğunu söylemişti.

Sazan sarmalı iddiası: Yılmaz Erdoğan oyuna getirildiğini düşünüyor - 2

La Nouba, 17 Temmuz'da "White Night" konseptiyle kapılarını açıyor La Nouba, 17 Temmuz'da "White Night" konseptiyle kapılarını açıyor

GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Taşkın'ın açıklamasının ardından kardeşi Elif Vurgun, çiftin romantik karelerini sosyal medya hesabında paylaştı.

Çiftin birbirine sarıldığı ve öpüştüğü anlar sosyal medyada uzun süre gündem oldu.

Sazan sarmalı iddiası: Yılmaz Erdoğan oyuna getirildiğini düşünüyor - 3

Halk TV'den Mustafa Balcı'nın haberine göre, Yılmaz Erdoğan, avukatlarına iki isim hakkında dava açılması için talimat verdi.

Sazan sarmalı iddiası: Yılmaz Erdoğan oyuna getirildiğini düşünüyor - 4

Görüntülerin Erdoğan'dan habersiz bir şekilde çekildiği ve izni alınmadan sosyal medyada paylaşıldığı iddia ediliyor. Haberde iddiaya şöyle aktarıldı: Cansu Taşkın ve Elif Vurgun, ağustos ayında misafir olarak Erdoğan'a ait çiftlik evine gitti. Bu çiftlik evinde 'anı olması' amacıyla Erdoğan ile bazı fotoğraflar çektiren ikili, sosyal medyaya servis edilen yakınlaşma görüntülerini ise Erdoğan'dan habersiz şekilde kaydetti.

Sazan sarmalı iddiası: Yılmaz Erdoğan oyuna getirildiğini düşünüyor - 5

Footğrafların birinde, Erdoğan'ın Taşkın ile yakın vaziyette oturduğu, diğer eliyle de Taşkın'ın kız kardeşinin yanağından makas aldığı da görülüyordu. Elif Vurgu, Erdoğan ve ablasının birlikte olduğu fotoğrafları, ilişkiyi inkar edenlere yanıt olarak yayınladığını belirtmişti. İddiaya göre, Erdoğan, bu görüntülerin, Elif Vurgun tarafından telefonla konuşur gibi yapılarak çekildiğini düşünüyor.  Haberde, "Kendi aralarında anlaşmaya varan kardeşlerden Vurgun telefonla konuşuyormuş gibi yaptığı esnada cep telefonu kamerası ile ortamı kaydetmeye başladı ve bu şekilde Erdoğan'dan habersiz olarak iki isme ait görüntüler kaydedildi." iddiasına yer verildi.