Yeşilyurt'ta meydana gelen bir trafik kazasında bir motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti. Kazanın detayları henüz netlik kazanmazken, yetkililer olayla ilgili incelemelerine devam ediyor.

Amcaoğlu ve Kamacıoğlu, Yapı Fuarı Turkeybuild-İstanbul’daki KKTC stantlarını ziyaret etti Amcaoğlu ve Kamacıoğlu, Yapı Fuarı Turkeybuild-İstanbul’daki KKTC stantlarını ziyaret etti

Olay yerinden gelen bilgilere göre, kaza sonucu motosiklet sürücüsünün hayatını kaybettiği doğrulandı. Ancak, kazanın neden meydana geldiği ve diğer detaylar hala netlik kazanmış değil.

(Kaza ile ilgili detaylar geldi:

Ölümle Neticelenen Trafik Kazası
02.04.2024 tarihinde saat 16:50 sıralarında, Yeşilyurt'ta Ecevit Caddesi üzerinde, İrfan HASRET (E-39), yönetimindeki UM 946 plakalı çift kabin araç ile dikkatsizce doğu istikametine doğru seyrettiği sırada 2. Selim Öğrenci Yurdu önlerine geldiğinde, o esnada önünde ayni istikamete doğru seyreden ve gerisinden gelen ambulansa yol vermek için yolun soluna geçip tekrar yola giriş yapan Zihni YILMAZ (E-57) yönetimindeki UE 564 plakalı  motosiklete çarpmıştır. Kaza sonucu motosiklet sürücüsü Zihni YILMAZ olay yerinde yaşamını yitirmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

Editör: Umut Çengi