Vatandaş, “Halktan yana olan yok mu” sorusunu sormaya başladı.

HÜKÜMETTE BAŞKA MUHALEFETTE BAŞKA!

Cumhuriyetçi Türk Partisi’nin muhalefetteyken eleştirdiği birçok şeyi geçmişte hükümette olduğu dönemlerde yapması vatandaşı çileden çıkarır duruma getirdi. Sosyal medya üzerinden tepkisini koyan vatandaş, CTP’yi hükümetteyken başka muhalefetteyken başka davranmakla suçluyor. 

CTP 2018 YILINDA TAVUK İTHALATINI SERBEST BIRAKMIŞTI!

Mevcut hükümetin, et ithalatını serbest bırakmasını eleştiren CTP’nin, 2018 yılında aynı şeyi yaptığı ve tavuk ithalatını serbest bıraktığı ortaya çıktı. 2018 yılında Tarım Bakanı olarak görev yapan CTP Milletvekili ve Genel Başkan Adayı Erkut Şahali, donmuş tavuk eti ithalatını serbest bırakmıştı.

HALKTAN YANA OLAN YOK MU?

Halkın alım gücünün düştüğü ve evine et alamaz duruma geldiği bu günlerde CTP’nin de sırf hükümeti yıpratmak için koşulsuz şartsız hayvan üreticisinin yanında olması ve ithalata karşı çıkmasının ardından vatandaş, “Halktan yana olan yok mu” sorusunu sormaya başladı. 

Kuzey Çevreyolu’nda yaşanan kazada Çelik Altıner yaşamını yitirdi! Kuzey Çevreyolu’nda yaşanan kazada Çelik Altıner yaşamını yitirdi!

NAİMOĞLULARI KONTENJAN ADAYIYDI

Uzun süreden beridir Hayvan Üreticileri Birliği Başkanlığı yapan Mustafa Naimoğluları’nın, geçmişte CTP tarafından kontenjandan milletvekili adayı olarak gösterilmesi gündeme taşınırken, Naimoğluları’nın CTP’nin güdümünde olduğu ve yeniden kontenjan adayı olabilmek için eylemlerin başını çektiği ifade ediliyor.

Editör: Umut Çengi