Universal Bank, bankacılık sektöründeki 27 yıllık yolculuğunda önemli bir dönemi geride bırakıyor. Banka, 15 Eylül 1997'den bu yana geleceğe olan inancı ve kararlılığıyla ilerlerken, bugüne kadar birçok ilke imza attı. Bu başarıların ardındaki önemli isimlerden biri olan Sn. Yücel Gök, Universal Bank'a veda ediyor.

Universal Bank’ın yaptığı açıklamaya göre, Sn. Yücel Gök’ün katılımıyla başlayan yeni dönem, bankanın ana bankacılık ve dijital kanallarında yaptığı önemli yatırımlar sayesinde sektörde öncü konuma gelmesini sağladı. Banka, teknolojik altyapısını güçlendirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıdı.

Açıklamada, “Sn. Yücel Gök, geleceğe yönelik stratejik adımlarımızda yaptığı rehberlik ve gösterdiği özveriyle bankamıza büyük katkılar sağlamıştır. Bu büyük dönüşümü gerçekleştirirken gösterdiği vizyon ve özveri için kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor ve bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diliyoruz” denildi.

Polisler bayramda da kesintisiz görev başında olacak! Polisler bayramda da kesintisiz görev başında olacak!

Universal Bank Ltd, kazandığı ivme, güçlü sermaye yapısı, nitelikli kadrosu ve profesyonel yönetim anlayışıyla hizmetlerini aynı yenilikçi vizyon doğrultusunda sürdürmeye devam edeceğini belirtti.

Editör: Simge YILDIZ