Gündem Kıbrıs Genel Yayın Yönetmeni Çiğdem Aydın'ın oğlu olan 19 yaşındaki Sami Sevinç, 27 Mart tarihinde geçirdiği trafik kazası sonrasında ağır yaralanarak Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Tedavisi devam eden Sami Sevinç, bugün Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi'nde yaklaşık 6 saatlik kritik bir ameliyata girecek.

SEVİNÇ AĞIR YARALANMIŞTI!
Kaza, 27 Mart 2024 tarihinde saat 17:15 sıralarında, Bedrettin Demirel Caddesi üzerinde meydana geldi. Doğukan Yiğit Ünlü'nün (E-22) yönetimindeki araç, MC 594 plakalı, batı istikametine doğru seyrederken, dikkatsizce Yzb. Tekin Yurdabak Caddesi'ne dönüş yaparken karşıdan gelen ve düz gitmekte olan araçlara öncelik vermeyerek Sami Sevinç'in (E-19) VL 213 plakalı motosikletine çarptı. Kazada ağır yaralanan Sami Sevinç'in kafatasında iki bölgede kırık, beyin kanaması, sol bacağında parçalı kırık ve köprücük kemiği kırığı tespit edilerek yoğun bakıma alındı.

ÇİĞDEM AYDIN: DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

Sami Sevinç'in annesi ve Gündem Kıbrıs Genel Yayın Yönetmeni Çiğdem Aydın, oğlunun tedavisi için aranan A RH (-) kanının hızlı bir şekilde bulunmasından mutluluk duyduğunu ifade etti. Aydın, kazanın meydana geldiği günden bu yana desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür etti ve tüm sevenlerinden dualarını beklediğini ifade etti.

ÇİĞDEM AYDIN: OĞLUM ÖLÜMLE YÜZ YÜZE GELDİ

Alayköy İlkokulu, eğitimdeki 50’nci yılını “Büyük Buluşma” etkinliği ile kutlayacak Alayköy İlkokulu, eğitimdeki 50’nci yılını “Büyük Buluşma” etkinliği ile kutlayacak

Ameliyat öncesi Sami Sevinç'in durumuyla ilgili konuşan Çiğdem Aydın, "Yaşanan bu kaza hepimizi derinden sarstı. Oğlum ölümle yüz yüze geldi. Yarın büyük bir operasyon geçirecek. Tüm sevenlerimizin dualarını bekliyorum" dedi.

SAMİ AMELİYATTAYKEN KAZANIN ZANLISI YARGI HUZURUNDA OLACAK!
Kazanın sorumlusu, araç sürücüsü Doğukan Yiğit Ünlü, Sami Sevinç'in ameliyatta olacağı zaman diliminde Lefkoşa Kaza Mahkemesi'ne teminat duruşmasına çıkarılacak. Ünlü hakkında 3 günlük tutukluluk emri verilmişti. Bu gelişme üzerine konuşan Çiğdem Aydın, "Oğlum yarın büyük bir operasyon geçirecek ve ameliyattan çıkıp sağlıklı bir şekilde kendine gelmeden zanlının teminata bağlanması bizde büyük bir yara açacaktır" şeklinde endişelerini dile getirdi.

Editör: Umut Bilir