Telsim ve Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odası arasında dijitalleşme alanında işbirliği protkolü imzalandı.

Protokolde, Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odası (KTEZO) Başkanı Mehmet Ali Ardıç ile Telsim Genel Müdürü Sefer Tüz imza atarken, katılanlar arasında Vodafone İş Biriminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sevim Beşok Esendağlı, KTEZO Genel Koordinatörü Hürrem Tulga, Yönetim Kurulu üyesi Metin Oral ve Dış İlişkiler Sorumlusu Feriha Tel ile Telsim Kurumsal Satış Kanalları Yöneticisi Hatice Zeycan bulundu.

KTEZO üyelerine özel tarifeler ve ayrıcalıkların sunulduğu protokol imza töreninde, şirketlerin verimliliğinin nasıl artacağı konusuna deyinildi.

MEHMET ALİ ARDIÇ: Dünyada iletişimin ve dijitalleşmenin hakim olduğu bir çağda yaşıyoruz. Teknoloji hızlı bir şekilde ilerliyor, evriliyor. Doğaldır ki teknolojide yaşanan gelişmeler iş gücünden, zanaata, yaşam şeklimizden, ekonomi ve kültüre kadar bir çok şeyi değiştiriyor, dönüştürüyor. Dünyada yaşanan tüm bu gelişmelerin bizleri de etkilememesi, dönüştürmemesi düşünülemez.

Bu protokol ile gerçekleşecek kampanya çerçevesinde esnafımızın, zanaatkarımızın gelişimi, değişimi, dijital dönüşümü indirimli şekilde başlamış olacak. Bu işbirliğimizin geldiği aşamadan çok mutluyuz ve Telsim’e çok teşekkür ederiz.

Ktezo Ile Telsi̇m (Başkan)

SEFER TÜZ: “VODAFONE TELSİM OLARAK KKTC'DE DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜN ÖNCÜSÜ OLMAK ADINA ÇIKTIĞIMIZ BU YOLDA, ESNAF VE ZANAATKARLARIN İHTİYAÇLARINA UYGUN ÇÖZÜMLER VE ÜRÜNLER SUNUYORUZ.”

Esnafımızın ve zanaatkarlarımızın işlerini daha verimli hale getirebilmek adına dijital çözümler kullanmalarına teşvik etmek amacıyla biraraya geldiklerini dile getiren Telsim Genel Müdürü Sefer Tüz, esnafımızın toplum için önemli olduğuna vurgu yaptı.

Günümüz dünyasında, dijitalleşmenin getirdiği imkanlar her geçen gün daha da artmaktadır diyen Tüz, iş dünyasında büyük dönüşümlere de yol açtığını ve bu dönüşüme ayak uydurarak, dijital çözümleri işlerimize entegre ederek verimliliği artırabileceklerini aktardı.

Tüz, “Vodafone Telsim olarak KKTC'de dijital dönüşümün öncüsü olmak adına çıktığımız bu yolda, esnaf ve zanaatkarların ihtiyaçlarına uygun çözümler ve ürünler sunuyoruz. Teknoloji ve perakende alanlarında, üretimde, stok sayımlarında ve lojistik sektöründe görüntü işleme teknolojisiyle esnafın yanında olarak iş verimliliğini artıracak dijital çözümler sunuyoruz.” dedi.

Dijital çözümlerin, işletmelere birçok alanda fayda sağlayabileceğini aktaran Tüz, “Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odası olarak sizlere çeşitli eğitimler ve danışmanlık hizmetleri sunmayı hedefliyoruz. Dijitalleşme sürecinde karşılaşabileceğiniz zorlukları birlikte aşacak ve sizlere her adımda destek olacağız. “dedi.

Hep birlikte, dijitalleşmenin getirdiği avantajları kullanarak, işlerimizi daha verimli, daha karlı ve daha sürdürülebilir hale getirebiliriz deyen Tüz, “Bu yolda atacağımız adımlar, sadece işletmelerimizi değil, aynı zamanda toplumumuzu da ileriye taşıyacaktır.” dedi.

Birlikte daha güzel yarınlara adım atmayı temenni eden Telsim Genel Müdürü Sefer Tüz, desteklerinden dolayı Esnaf ve Zanaatkarlar odasına teşekkürlerini sundu.

KKTC U12 Milli Takımı Trabzon'daki organizasyonu başarıyla tamamladı KKTC U12 Milli Takımı Trabzon'daki organizasyonu başarıyla tamamladı

 

HÜRREM TULGA: 2017 yılında esnaf ve zanaatkarımızın çalışma hayatına destek olmak için iletişimde indirimli tarifelerle başlayan işbirliğimiz bu protokol ile daha iyi bir noktaya taşınmış olacaktır. Bu protokol ile sabit internetten, güvenlik kameralarına, araç takip sistemlerinden, yurtiçi ve yurtdışı tarifelerinde indirime kadar esnaf ve zanaatkarımızın  ihtiyaçlarının çözümü için çok kapsamlı bir kampanya hazırlanmış, yeni olanaklar yaratılmaya çalışılmıştır. Aslında bizim Telsim ile yaptığımız işbirliğinin özü üretimde, hizmette kaçınılmaz hale gelen dijitalleşmenin kullanımını daha bilinçli ve daha az masrafla mümkün hale getirmektir.

Bu kampanyanın hazırlanması için bizlerle uzun mesai harcayan Telsim ekibine ve tüm Telsim ailesine tekrardan tüm esnafımız ve zanaatkarımız adına teşekkür ediyoruz. İşbirliklerimizin artarak devam edeceğinden şüphemiz yoktur.

 

SEVİM BEŞOK ESENDAĞLI: “ESNAFIN KENDİSİNİN DE DİJİTALLEŞME İSTEĞİ VE ÜYELERİNİ DE DİJİTALLEŞTİRMEK İSTEMESİ HEPİMİZİN İŞ SÜREKLİLİĞİ VE ÜLKEMİZİN VERİMLİLİĞİNİN ARTIŞI İÇİN ÇOK ÖNEMLİ.”

Vodafone İş Biriminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sevim Beşok Esendağlı, Esnaf ve Zanaatkarlar Odası’na dijitalleşme projesini sundukları zaman onların da bakış açılarının bu doğrultuda olmasından dolayı çok heyecanlandıklarını dile getirerek, bu vizyon doğrultusunda esnaf ile uzun bir yolculuğa çıktıklarını söyledi.

Esendağlı, “Esnafın kendisinin de dijitalleşme isteği ve üyelerini de dijitalleştirmek istemesi hepimizin iş sürekliliği ve ülkemizin verimliliğinin artışı için çok önemli. Dijitalleşmek artık bir seçenek değil biz bunu biliyoruz ve esnaf ile bu vizyon doğrultusunda ilerleyeceğimize inanıyoruz.” dedi.

KTEZO’na eğitim ve dijitalleşme konusunda danışmanlık desteği vererek toplumda bir fayda sağlayacaklarına inandıklarını aktaran Esendağlı, herkese katılımından dolayı teşekkürlerini sundu.