Futbolda dolandırıcılık davası! Arda Turan'dan mahkemede acı itiraf Futbolda dolandırıcılık davası! Arda Turan'dan mahkemede acı itiraf

Süper Lig'de 6. hafta ve erteleme maçlarının sona ermesinin ardından şampiyonluk oranları güncellendi. Fenerbahçe'nin şampiyonluk ihtimaline verilen şans artarken sarı-lacivertlilerin oranı 2.40'tan 2.05'e düştü. Fenerbahçe'nin en yakın takipçisi Galatasaray'ın oranı ise 2.50'den 2.25'e indirildi. Şampiyonluk yolunda geriye düşen Beşiktaş'ın oranı ise 4.75'ten 8'e yükseltildi.

Süper Lig'de 6. hafta ve 3. haftanın erteleme maçlarının oynanmasının ardından Süper Lig'de şampiyonluk oranları değişti. Lider Fenerbahçe, en yakın takipçisi Galatasaray ile makası açtı. FENERBAHÇE ARAYI AÇMAYA BAŞLADI Şampiyonluğun favorisi olarak gösterilen Fenerbahçe'nin oranı 2.40'tan 2.05'e düştü. Sarı-lacivertlilerin en yakın takipçisi Galatasaray'ın oranı ise 2.50'den 2.25'e indirildi. BEŞİKTAŞ'IN UMUTLARI ERİYOR Adana Demirspor karşısında 4 gollü bir mağlubiyet yaşayan Beşiktaş'ın oranı ise 4.75'ten 8'e yükseltildi ve siyah-beyazlıların şampiyonluğuna daha az olasılık verildi.