Son 24 saate ülke genelinde polise bildirilen 4 trafik kazası olayı meydana geldi. Polis Basın Subaylığı tarafından yayınlanan bültende yaşanan kazalar şöyle:

Bazı köylerde 4 saat elektrik kesintisi! Bazı köylerde 4 saat elektrik kesintisi!

HASPOLAT'TA KAZA: 1 YARALI

29 Nisan 2024'te, saat 16:30 civarında Haspolat'ta, Zafer Caddesi'nde meydana gelen bir kaza sonucunda, Furkan ÖZBEK adlı bir yayaya kamyon çarptı. Yayanın yaralanmasına neden olan bu olayda, Furkan ÖZBEK'in sağ ayak kırığı olduğu ve Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi'nde tedavi edildikten sonra taburcu edildiği belirtildi. Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.

GÜZELYURT'TA KAMNYONET VE KAMYON YOLDAN ÇIKARAK AĞACA ÇARPTI!

Aynı gün saat 19:00 sularında Güzelyurt'ta, Manisa Bulvarı'nda bir kamyon ile bir kamyonet arasında bir çarpışma yaşandı. Kamyonetin kamyonun solundan geçmeye çalışması sonucu meydana gelen kazada, kamyonet ve kamyon yoldan çıkarak bir ağaca çarptı. Kazada yaralanan kamyon sürücüsü hastanede tedavi altına alındı ve soruşturma devam ediyor.

GAZİMAĞUSA'DA IŞIK İHLALİ KAZAYA NEDEN OLDU

30 Nisan 2024'te, saat 00:30 civarında Gazimağusa'da, Mustafa Kemal Bulvarı'nda bir kaza meydana geldi. Alkollü olduğu belirtilen bir sürücü, kırmızı ışıkta durmayarak diğer bir araca çarptı. Kazada herhangi bir yaralanma olmazken, alkollü sürücüye yasal işlem başlatıldı ve soruşturma sürüyor.

ALKOLLÜ SÜRÜCÜ ÇEMBERE GİRERKEN KONTROLÜNÜ KAYBETTİ!

Aynı gün saat 02:30 civarında Lefkoşa-Haspolat Anayolu'nda bir başka kaza yaşandı. Alkollü olduğu belirtilen bir sürücü, çembere giriş yaparken kontrolünü kaybederek çelik bariyerlere çarptı. Neyse ki kaza sonucu yaralanan olmadı ancak sürücüye yasal işlem başlatıldı ve soruşturma devam ediyor.