Serdinç Maypa hakkında şok iddialar!

“PİYASA BİZE KALACAK”
“25 BİNİ EVE GETİR”

Dün polis tarafından “Özel hayatın gizliliğini ihlal etme, kişisel bilgileri ifşa etme ve dijital bilgilere erişme” suçlarını işlediği iddia edilerek tutuklanan Serdinç Maypa hakkında çok güvenilir kaynaklar tarafından şok iddialar ortaya atıldı.

“GÜRCAFER VE OĞLUNU TEMİZLEYECEĞİM”

Maypa’nın, yurtdışından işçi getirmek için işbirliği yaptığı kişiye, “Müteahhitler Birliği Başkanı Cafer Gürcafer’in oğlu da bu işi yapıyor, elimde insan kaçakçılığı yaptıklarına dair belgeler var, onları temizleyeceğim piyasa da bize kalacak” dediği söylendi.

Sibel Tatar, “Dünya bir daha Atatürk gibi lider göremeyecektir" Sibel Tatar, “Dünya bir daha Atatürk gibi lider göremeyecektir"

“25 BİNİ EVE GETİR”

Maypa’nın yine aynı kişiye yaptıkları iş sonucunda “Rum tarafından tatilden şimdi geldim, 25 bini benim eve bırakın” dediği iddia edilirken, bahse konu kişiden ülkedeki büyük şirketler için defalarca işçi bulması yönünde talepte bulunduğu belirtildi.

PATRON KİM?

Maypa, işbirliği yaptığı kişiye yanında olan bir kadın için “Bak patron da yanımda, merak etme o işi halledeceğiz” dediği öğrenildi.
Maypa’nın bugün Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılması bekleniyor.

Editör: Simge YILDIZ