Girne Belediyesi, Bel-Paz şirketi aracılığıyla araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Bu adımın Girne için hayırlı olmasını dileyen Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Başkan Şenkul, verdiği hizmetlerin bedelini tam olarak almanın ve bu kaynakları verimli kullanmanın önemine değindi. Merkezi idarenin nüfus konusundaki adaletsizliğine rağmen, Girne'nin başarılı işlere imza atabileceğini ve yeni yatırımlar yapabileceğini belirtti. Şenkul, "Girne’nin hakkı olan gerçek katkı verilse neler yapabileceğimizi artık herkes farkında," dedi.

Girne’nin hızla büyüyen bir nüfusa sahip olduğunu vurgulayan Şenkul, merkezi idarenin bu duruma seyirci kalmasının kabul edilemez olduğunu ifade etti. Nüfus sayımının acilen yapılması gerektiğini savunan Başkan Şenkul, "Tüm ülkede nüfus sayımı hemen şimdi," diyerek çağrıda bulundu.

Şenkul'un payklaşımı şu şekilde;

Merit Park Hotel muhteşem isimleri ağırlamaya devam ediyor Merit Park Hotel muhteşem isimleri ağırlamaya devam ediyor

"Bel-Paz şirketimiz araç filosunu güçlendirmeye

devam ediyor.

Öncelikle Girne’mize hayırlı olsun.

Verdiğiniz hizmetlerin bedelini isim ayırmaksızın bir tamam alırsanız ve bu kaynakları verimli kullanırsanız merkezi idarenin nüfus konusundaki adaletsizliğine rağmen hem iş yaparsınız hem de yeni yatırımlar yapabilirsiniz.

Girne’nin hakkı olan gerçek katkı verilse neler yapabileceğimizi artık herkes farkında.

Girne çok kalabalık,

merkezi idareyse buna seyirci kalmaya devam ediyor.

Tüm ülkede nüfus sayımı hemen şimdi…"

Editör: Simge YILDIZ