Dün akşam İstanbullu hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşatan şarkıcı Zeynep Bastık, konser sonrası arkadaşıyla yaptığı dans performansıyla sosyal medyanın gündemine oturdu.

Son çıkardığı "Lan" şarkısıyla dünya listelerine giren ünlü şarkıcı Zeynep Bastık, dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verdi.

Serkay Tütüncü de oradaydı

Bastık'ın yeni aşkı Serkay Tütüncü, en ön sıralarda yerini aldı. Sevgilisini sahnede hayranlıkla izleyen Tütüncü’den, bomba bir paylaşım geldi.

"Birisi Harbiye'yi yakıyor!"

Bastık'ın Harbiye konserinde yerini en ön sıradan alan Tütüncü, sevgilisinin fotoğrafını paylaşarak "Birisi Harbiye'yi yakıyor! Bunun için doğmuşsun resmen! Hastayım sana." notunu düştü.

Baran Mengüç ile dans etti

La Nouba, 17 Temmuz'da "White Night" konseptiyle kapılarını açıyor La Nouba, 17 Temmuz'da "White Night" konseptiyle kapılarını açıyor

Zeynep Bastık, Harbiye Açıkhava Sahnesi’ndeki konseri sonrası parti verdi. Bastık'ın arkadaşı Baran Mengüç ile yaptığı  performansı, sosyal medyada beğeni topladı.

Sevgilisi izledi

İkili, konser sonrası gerçekleşen after partide birlikte şarkı söyleyip, danstaki hünerlerini sergiledi. Zeynep Bastık seksi şekilde dans ederken  Serkay Tütüncü ise onu uzaktan izledi. O anlara yorum yağdı.