17 sezondur ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar dizisinin çekimlerine yapımcı Türker İnanoğlu'nun isteği üzerine geçtiğimiz kasım ayında ara verildi.

"2 çocuk annesiz kaldı" "2 çocuk annesiz kaldı"

Aylardır yayınlanmayan dizinin akıbetiyle ilgili konuşan Zafer Ergin, kötü haberi vererek "Dizi final yapmadan bitti. Başıma ilk defa böyle bir şey geldi" dedi.

Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar, Ozan Çobanoğlu ve Tunç Oğuz'un paylaştığı ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar dizisinin çekimleri yapımcı Türker İnanoğlu'nun talebi üzerine kasım ayında durduruldu. Haftalardır ekrana gelmeyen dizinin akıbeti ise belli oldu. 17 yıldır Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba rolünü oynayan Zafer Ergin, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Oyuncu, geçtiğimiz eylül ayında 17'nci sezonuyla izleyiciyle buluşan Arka Sokaklar dizisinin bittiğini söyledi. Projede Rıza Baba karakteriyle fenomen olan Ergin, şunları söyledi: "Dizinin bir anda bitmesi bizi üzdü ve şaşırttı. Keşke Türker İnanoğlu, hasta olmasaydı, devam etseydik. O da sonuçta yapımcı, kendince bir takım şeyler gördü herhalde, devam etmedi. Hayatımda ilk defa başıma böyle bir şey geldi. Final yapmadan, şak diye bitti." dedi.
Editör: TE Bilisim