23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle, Girne ve İskele Bölgesi İkokullarından oluşan öğrenci heyetleri Girne ve İskele Polis Müdürlüklerini ziyaret ettiler. Ziyaretlerde Polis Müdürleri tarafından öğrencilere hediye takdim edilirken, temsili olarak polis makamları öğrencilere emenet edildi.

Bir 9 kişi ve yazı görseli olabilir

Girne’de 23 Nisan İlkokulu öğrencileri Girne Polis Müdürü Aziz NİZAMOĞLU’nu, İskele Bölge okullarından oluşan öğrenci heyeti ise İskele Polis Müdürü Gökay KARAGİL’i makamlarında ziyaret ettiler.

Öğrenciler, özellikle okul bölgeleri ile parklarda polis devriyelerinin artırılmasını, okul bölgelerinde sürati engelleyici kasis ve yaya geçitlerinin artırılması talebinde bulundular.

Hasipoğlu: "Tezkere, Anavatanımızın yasama gücünün de KKTC’nin yanında olduğu gerçeğini hatırlatmaktadır" Hasipoğlu: "Tezkere, Anavatanımızın yasama gücünün de KKTC’nin yanında olduğu gerçeğini hatırlatmaktadır"

Bir 3 kişi ve yazı görseli olabilirBir 1 kişi ve yazı görseli olabilirBir 8 kişi ve şunu diyen bir yazı 'POLIS İSKELE POLİS MÜDÜRLÜĞÜ' görseli olabilir