Lefkoşa, : Dün akşam(16.10.2023) tarihinde saat 20:00 sularında, Lefkoşa'nın Lokmacı Kara Giriş Kapısı'nda gerçekleşen bir operasyon sonucunda, O.D. (E-32) adlı bir kişinin üzerinde uyuşturucu madde bulundu. Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan aramada, yaklaşık 10 gram kokain türü ve yaklaşık 28 gram hintkeneviri türü uyuşturucu madde ele geçirildi. O.D. tutuklandı ve soruşturma devam ediyor.

Gazimağusa, : 16.10.2023 tarihinde, Gazimağusa'da, M.K.N. (E-29) ve A.Ö. (K-24) isimli iki kişinin kaldığı ikametgah da Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından arandı. Yaklaşık 115 gram hintkeneviri kubar türü uyuşturucu madde ve üzerlerinde kokain türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan 2 adet kağıt para ele geçirildi. Bahse konu şahıslar tutuklandı ve soruşturma sürdürülüyor.

Savaşan, insan hakları ihlallerinin acımasız savaşlar ve eşitsiz gelişme sayesinde arttığını belirtti Savaşan, insan hakları ihlallerinin acımasız savaşlar ve eşitsiz gelişme sayesinde arttığını belirtti

Girne, : 16.10.2023 tarihinde, saat 22:30 sularında Girne'de gerçekleştirilen bir operasyon sonucunda C.K.A. (E-34) isimli kişinin üzerinde ve kaldığı ikametgahında yapılan aramalarda, satışa hazır paketler halinde toplam 21 gram hintkeneviri türü uyuşturucu madde ele geçirildi. Ayrıca, uyuşturucu satışından elde edildiğine inanılan 270 Stg ve 3100 TL nakit para da bulundu. C.K.A. tutuklandı ve soruşturma devam ediyor.