İçişleri Bakanı Oğuz KKTC'de taşınmaz mal sahibi olan yabancılarla bir araya geldi İçişleri Bakanı Oğuz KKTC'de taşınmaz mal sahibi olan yabancılarla bir araya geldi

Kıbrıs Gerçek Facebook hesabından canlı olarak kamuoyuna açıklamalarda bulunan Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mustafa Naimoğulları, önemli değerlendirmelerde bulundu.

Geçen hafta Cuma günü Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında, konunun Salı günü tekrar görüşüleceğinin belirtildiğini söyleyen Naimoğulları, bugünkü görüşmenin Cuma günü saat 14:00'e ertelendiğini duyurdu. Başbakanlık müsteşarı tarafından aranarak bilgilendirildiğini belirten Naimoğulları, Başbakan Ünal Üstel'in bugün Türkiye'ye gideceğini ve anlayış göstermelerini istediklerini iletti. Naimoğulları, bu duruma tepki göstererek, "Cuma gününde başka bir gün bizim için yoktur" ifadelerini kullandı.

Sürecin uzatılmaya çalışılması durumunda eylemlerin devam edeceği konusunda uyarılarda bulunan Mustafa Naimoğulları, "Ben eylem bitti demeden bitmeyecek" dedi.

Canlı Yayın:

Editör: Umut Çengi