Milliler zirvede! EURO 2024'te F Grubu ilk maçları tamamlandı Milliler zirvede! EURO 2024'te F Grubu ilk maçları tamamlandı

Fenerbahçe, İstanbul'a getirdiği yeni teknik direktörü Jose Mourinho için binlerce sarı-lacivertli taraftarın katılımıyla Ülker Stadı'nda imza töreni düzenledi. Mourinho, coşkulu törenle kendisini Fenerbahçeli yapan sözleşmeyi imzaladı.

19.07'DE TARAFTARIN ÖNÜNE ÇIKTI

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve teknik direktör Jose Mourinho, 19.07'de sahaya çıktı. Tribünleri dolduran taraftarlar meşaleler yakarak, Mourinho lehine tezahüratlarda bulundu.

İMZAYI ATTI, TARAFTARIN ARASINA KARIŞTI

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Jose Mourinho, sözleşmeyi imzalamadan önce taraftarlarla bir araya gelerek formalarını imzaladı ve fotoğraf çektirdi. Daha sonra başkan Ali Koç ile birlikte sözleşmeyi imzalayan Mourinho, bu imzanın ardından tribünleri selamlayarak taraftarların arasına karıştı. Portekizli teknik adam, sarı-lacivertli taraftarla fotoğraf da çektirdi.

"FENERBAHÇE FORMASI BEDENİMİN BİR PARÇASI"

Taraftarların sevgi gösterilerine teşekkür eden Mourinho, "Size söz veriyorum ki şu andan itibaren ben de sizin ailenizdenim. Fenerbahçe forması artık bedenimin bir parçası. Şu dakikadan itibaren sizin hayalleriniz, benim hayallerim" dedi.

Jose Mourinho'nun ilk açıklamaları şu şekilde;

"Tünaydın. İlk önce sevginize teşekkür ediyorum. Adım Fenerbahçe ile geçtiği ilk andan itibaren gösterdiğiniz sevgiyi hissettim. Normalde bir teknik adam elde ettiği zaferden sonra sevgiyi görür ama ben şimdiden bunu hissettim. Bana büyük bir sorumluluk veriyor. Size söz veriyorum ki şu andan itibaren ben de sizin ailenizdenim. Fenerbahçe forması artık bedenimin bir parçası. Futbol bir tutku ve bu tutkuyu hissedebileceğimiz en iyi yerlerden bir tanesindeyim. Ali Koç'la tanıştığım ilk andan itibaren buraya sizler için burada olmayı çok istedim. Sizler çok büyük bir taraftar grubusunuz. Sizin bir tutkunuz için burada olmayı çok istedim. Şu dakikadan itibaren sizin hayalleriniz, benim hayallerim..."

Editör: Simge YILDIZ