Kurban Bayramı'na sayılı günler kalırken, ünlülerin bayramda sahne alacağı rotalar ise belli oldu. Oteller hazırlıklarını tamamlarken, tatilin ise 9 gün olması bekleniyor.

Kurban Bayramı 16 Haziran Pazar günü başlayacak.

Kurban Bayramı'na artık sayılı günler kalırken, oteller ise iç pazarda hareketliliği artırmak amacıyla sanatçılarla dolu programlar hazırlandı.

Milyonları cebe indirecekler

Kurban Bayramı boyunca sahne alacak olan ünlü isimler, milyonları da cebe indirecek.

Ebru Gündeş'ten Hadise'ye ve Gülşen'e kadar birçok ismin sahnesini şahit olmak isteyenlerin ise cebinden en az 50 bine yakın paranın çıkması gerekiyor.

Eylem Tok ve oğlu ABD'de yakalandı Eylem Tok ve oğlu ABD'de yakalandı

Her ismin sahne fiyatı ise değişiyor. Bazılarını izlemek için 50, bazılarını izlemek için ise 30 bin lirayı ödemek gerekli.

Yavru Vatan Kıbrıs, ünlülerin en fazla gittiği yer olacak

Gazimağusa'daki bir otelde Gülden, Girne'deki otellerde Gökhan Tepe, Levent Yüksel, Zeynep Bastık, Melek Mosso, Funda Arar, Mert Demir, Linet, İbrahim Tatlıses ve Ebru Gündeş, bayram konserinde hayranlarıyla buluşacak.

Yavru Vatan'da Bafra'daki otellerde Gülşen, Berdan Mardini, Sakiler, Hadise, Derya Bedavacı, Sevcan Orhan, Emre Altuğ ve Erkan Sonel sahneye çıkacak. İskele'deki otellerde Murat Boz, Fatih Ürek, Volkan Konak, Aleyna Tilki ve Koray Avcı konser verecek, başkent Lefkoşa'daki bir otelde ise Ziynet Sali sahnede olacak.

Editör: Pelinsu Kamalı