Sahte sözleşmeyle 25 bin STG vurgun! Sahte sözleşmeyle 25 bin STG vurgun!

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ve KKTC Başbakanı Ünal Üstel'in katılımları ile Azerbaycan'ın Başkenti Bakü'de gerçekleştirilen “Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kültür ve Tanıtım Günleri”  organizasyonuna çok güçlü bir heyetle katılan Kıbrıs Türk Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve oda üyeleri, Azerbaycan’da son derece önemli ikili temaslar da gerçekleştirdi.

Azerbaycan ziyareti kapsamında önemli sayıda Azerbaycan Milletvekili, iş insanı ve yatırımcı ile görüşme fırsatı yakalayan Kıbrıs Türk Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve oda üyeleri, Azerbaycan Türkiye İş Adamları Birliği (ATİB) Başkanı Cemal Yangın ile de özel bir toplantıda bir araya geldi.

Kıbrıs Türk Sanayi Odası - ATİB görüşmesinde;  Azerbaycan ile KKTC arasındaki ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi, bu ilişkileri geliştirilmesi ile birlikte her iki ülke adına ortaya çıkacak fırsatlar değerlendirildi. ATİB'in Azerbaycan ile KKTC arasında ekonomik ilişkilerinin geliştirilmesi noktasında iki ülke arasında üstlenebileceği köprü vazifelerinin neler olabileceği konuları ele alındı.