ÖZEL HABER |

Bazı yayın organlarının kendisine yönelttiği sorulara uzun süredir cevap vermekten kaçınan Meriç Erülkü, son olarak yine hakkındaki iddialara cevap vermek yerine husumeti olduğu insanları kullanarak basın emekçilerine “Köpeğin getirdiği kurt” yakıştırmasını yaptı.

KENDİNİ MAHKEMENİN YERİNE KOYUYOR

4 gün sürecek 4 gün sürecek

Suçu ispatlanmamış insanları adeta suçlu ilan eden ve halkta infial yaratmasına rağmen suçu ispatlanmamış kişilere kelepçe takılması çağrısında bulunan Erülkü, paylaşımının sonunda ise “bu zanlıların suçlu olup olmadığına mahkemelerimiz karar verecek” diyerek kendisine açılması olası bir davanın önüne geçmeye çalışıyor. 

KÖPEK KİM KURT KİM?

Paylaşımında bir atasözünü kullanarak hem bazı iş insanlarına hem de basın emekçilerine hakaret eden Erülkü, açıkça iş insanlarına “Köpek”, basın emekçilerine ise “Kurt” dedi.

PARANOYA DÜNYASI

Hakkındaki sorulara cevap vermek yerine basın emekçilerini satılmış gibi göstermeye çalışan ve hakaretlerin en büyüğünü yapan Erülkü, sürdüğü arabasına el konulmaması için aracı yakınının üzerine yaptığını itiraf etmekten utandığı için paranoya dünyasına başvurup kamuoyunu yazdığı senaryolarla kandırmaya çalışıyor.