Yeni Ercan Havalimanı, Hijyen Kriziyle Sarsılıyor!

Yeni Ercan Havalimanı, açıldığı günden beri pek çok sorunla mücadele etti, ancak bu kez gelen bir yolcu, tuvaletlerdeki hijyen sorunlarına dair çarpıcı bir video ile gündemi sarsmaya yetti. Havalimanının yolcuları, bu kez pislik ve kötü koku ile karşı karşıya kaldı.

Yolcudan Gelen Şok Video!

Kıbrıs Gerçek hattına ulaşan bir yolcu, uçaktan yeni indikten sonra valizini beklerken tuvalete gittiğini belirtiyor. Ancak, tuvaletten gelen pis kokunun kendisini tuvalete gitmeden rahatsız ettiğini söylüyor. İçeri girdiğinde ise yaşadığı vahim tablo karşısında şaşkına döndüğünü ifade ediyor.

Yolcular Utanca Mahkum Ediliyor!

Havalimanının, ülkemizi ziyaret eden yolcuları böyle karşılaması, pek çok kesim tarafından utanç verici olarak nitelendiriliyor. Yolcular, temizlik ve hijyen konusundaki eksikliklerin acil bir çözüme kavuşturulmasını bekliyor.

“Biz size arzu ettiğiniz noktada destek olacağız” “Biz size arzu ettiğiniz noktada destek olacağız”

Yetkililerden Açıklama Bekleniyor!

Haberin gündeme gelmesiyle birlikte, havalimanı yetkililerinden konuya dair bir açıklama bekleniyor. Kamuoyu, sorunların en kısa sürede çözüme kavuşturulması ve havalimanının itibarının tekrar sağlanması için yetkililerin hızlı bir şekilde harekete geçmesini talep ediyor.