ÖZEL HABER |

Tüm dünya ekonomik krizle savaşırken ve ülkemiz de bu ekonomik krizin etkilerini sert bir şekilde yaşarken, mevcut hükümetin büyük ortağı Ulusal Birlik Partisi içerisindeki bazı isimlerin memleket meselelerinin çözümü için uğraşmak yerine kendisi ve çevresinin çıkarları için koltuk sevdasına kapılması yine kaosu kapımıza dayadı.

GEÇMİŞTEN DERS ALMIYORLAR

Son yıllarda Ulusal Birlik Partisi’nin her kurultayı çalkantılı geçerken, hem ülke demokrasisine hem de ülke ekonomisine sert darbeler vurdu. Özellikle dıştan müdahalelerle şekillen UBP kurultayları, halkın siyasete olan güvenini de sarsmış durumda.

KURULTAY İÇİN DÜĞMEYE BASILDI

Bazı yayın organlarına anket yaptırarak algı operasyonu yapmaya çalışan UBP’li bazı isimler, kendilerine de özel basın ekibi kurup propaganda yapıyorlar. Ülkede istikrardan yana büyük sıkıntı yaşanırken, bir anda UBP’yi kurultay havası sarmış durumda.

HEDEF NE?

Girne belediyesinden öykü yarışması Girne belediyesinden öykü yarışması

Siyasetin hedefi sorun çözmek mi yoksa sorun yaratmak mı? İşte cevaplanması gereken en önemli soru bu! Ne yazık ki ülkemizde siyaset sorun yaratmaya devam ediyor. Koltuk kavgası, ekmek kavgasının önüne geçiyor.