Erdoğan: "İsrail'in NATO ile ortaklık ilişkisini sürdürmesi mümkün değil" Erdoğan: "İsrail'in NATO ile ortaklık ilişkisini sürdürmesi mümkün değil"

Balıkesir’de köpeğiyle yürüyüşe çıktıktan sonra kaybolan ekonomist Korhan Berzeg ile ilgili Cumhuriyet Savcılığı ve jandarma geniş çaplı soruşturma başlattı.

Korhan Berzeg olayında yeni gelişme yaşandı. Türkiye'nin tanıdığı kayıp ekonomist Korhan Berzeg olayı sırrını korurken; bugün Berzeg'in evine 5 kilometre mesafede ormanlık alanda insana ait olduğu iddia edilen kemik parçaları ve eşyalar bulundu.

Olay yerine gelen jandarma ve olay yeri inceleme ekipleri çalışmalarını tamamladı. Olay yerinden alınan parçalar Adli Tıp Kurumu morguna gönderilerek parçaların Korhan Berzeg'e ait olup olmadığı tespit edilecek.

Savcılığın ve jandarmanın olay yerindeki incelemesi ve DNA testinin ardından olayın sırrı aydınlanacak. İskeletin yanında elbise parçaları ve kredi kartları da bulundu.

Berzeg; köpeği Tina ile ormana yürüyüşe gitmiş; 74 gün sonra köpeği evine geri dönmüş kendisinden 312 gündür haber alınamamıştı.