Etkinlikler halka ücretsiz olacak Etkinlikler halka ücretsiz olacak

ÖZEL HABER |

Meriç Erülkü, kamuoyunu yanıltmaya devam ediyor. Hakkında yapılan haberlere verdiği yanıltıcı cevaplarla kamuoyunu yanlış bilgilendiren Erülkü, hakkındaki iddialara cevap vermekten kaçınıyor.

İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNE SAYGISI YOK!

Hakkında yapılan haberleri ve haber yapan gazetecileri polise şikayet edecek kadar gözü dönen ve açıkça basın özgürlüğünü tehdit eden Meriç Erülkü, ifade özgürlüğüne de engel olmaya çalışıyor.

SÜRDÜĞÜN ARACI NEDEN YAKININ ADINA YAPTIN?

Geçmişte Meriç Erülkü’den ev almak için kolları sıvayan, Erülkü’ye bir tane Range Rover ve 30 bin STG para verdiğini ancak karşılığında hiçbir şey alamadığını ifade eden bir vatandaş, Erülkü’nün bahane olarak Üniversal Bank ile davalık olmasını öne sürdüğünü ve bu bahane ile 5 senedir kendisini oyaladığını dile getirdi. Erülkü’nün insanlardan ev satışı vaadiyle yaklaşık 500 bin STG toplamasının ardından daireleri yapmadı. Topladığı 500 bin Sterlini daire alan insanlara iade etmediği yetmezmiş gibi, alacaklılar dava açarsa sürdüğü Range Rover’i kaptırmamak için kurnazlık yaparak en yakınındaki ismin üzerine yaptığı öğrenildi. 

TÜM YOLLARI DENİYOR!

Mağdur ettiği insanların açtıkları davalara karşı üzerinde mal bulundurmayan Erülkü’nün, tüm mallarını en yakınındaki kişilerin üzerine yaptığı iddia edilirken kendi adına mal bulundurmadığı da öne sürüldü.