ABD’de yeni bir sayfa açan Prens Harry ve Meghan Markle çiftin arasının bozulduğu ve boşanmanın gündemde olduğu iddia edildi.

İngiltere'yi karıştıracak yeni bir haber gündeme geldi.

2020 yılında radikal bir kararla İngiltere'deki kraliyet görevlerini bırakarak ABD'ye taşınan Prens Harry ve Meghan Markle çiftinde çatırdamalar başladı.

New York Post'un haberine göre, Prens Harry'nin ülkesini özlediği ve eşi Meghan Markle'ı sevmedikleri için artık arkadaşlarını göremediği bildirildi.

"Harry sıkılmaya başladı"

Kraliyet uzmanı Tom Quinn, Mirror'a şunları söyledi:

"Harry, arkadaşlarının çoğu Meghan'ı katlanılamaz bulduğu ve Amerika'da onu ziyaret edemediği için çok sıkılmış durumda. Boşanmak istiyor."

Prens Harry'nin uzun zamandır arkadaşlarından biri olan Archie'nin vaftiz babası Hugh Grosvenor, geçen ay İngiltere'de evlendi ancak Harry ve Meghan düğüne gitmedi.

Harry'nin arkadaşları Meghan'dan hoşlanmıyor

Bir Kraliyet uzmanı, çiftin partide "kimseyi rahatsız etmemek" için kutlamalara katılmadığını iddia etti. Quinn, Harry'nin arkadaşlarının "Meghan'dan hoşlanmadığını" ve Harry'yi dönüştürdüğü için onu suçladıklarını söyledi.

Harry'nin görüşmediği kardeşi Prens William ise düğüne katılmıştı. Prens Harry son olarak mayıs ayında Invictus Oyunlarının 10'uncu yıl dönümü nedeniyle İngiltere'deydi.

Hadise'nin merakla beklenen dizisinden ilk kareler geldi Hadise'nin merakla beklenen dizisinden ilk kareler geldi