Tutuklu Haberleri

tutuklu haberleri ve güncel tutuklu gelişmeleri, tutuklu ile ilgili tüm video, tutuklu fotoğrafları ve tutuklu haberleri Kibris Gerçek sitemizde


KIBRIS

Ülkeye deniz yoluyla giriş yapan bir şahsın üzerinde uyuşturucu bulundu.

KIBRIS

Lefkoşa’da meydana gelen sirkat meselesiyle ilgili tutuklanan Salih Kurtoğlu mahkemeye çıkarıldı.

KIBRIS

Gazimağusa'da 3 farklı kişiye sahte ön izin düzenlediği tespit edilen bir kişi tutuklandı.

KIBRIS

Ülkede kaçak yaşam sürdüğü tespit edilen Eusebe Songa Kamwasha, Albert Dweh ve Abuchi Nwaobilor bugün teminat talebiyle mahkemeye çıkarıldı.

KIBRIS

Gönyeli ve Vadili'de düzenlenen operasyonlarda uyuşturucu madde bulunduran iki şahıs polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı.

KIBRIS

Lefkoşa’da Alav Döviz sahiplerinden Ayça Alav’ın öldürülmesiyle ilgili yardım ve yataklık yaptıkları gerekçesiyle tutuklanan Kamerunlu  Franck Leonel Wouobeng Dongho, Pakistanlı ...

KIBRIS

Demirhan’da meydana gelen olayda kredi kartını harcaması için vermediği gerekçesiyle eşini darp eden Gökhan Meriç tutuklanarak, mahkemeye çıkarıldı. 

KIBRIS

Dörtyol'da yapılan denetimler sırasında aracında uyuşturucu bulunan bir kişi tutuklandı.

KIBRIS

Lefkoşa’da meydana gelen “Kasti hasar, kavga,sarhoşluk ve rahatsızlık” suçlarından tutuklanan A.K., C.K. ve S.Y.E. Lefkoşa Kaza Mahkemesine çıkarıldı. 

KIBRIS

Giriş-çıkış belgesi almak için Lefkoşa Polis Müdürlüğü Muhaceret Şubesine giden ve ülkede kaçak yaşadığı anlaşılan M.U.A. suçüstü tutuklanarak, mahkemeye çıkarıldı.

KIBRIS

Lefkoşa’da bulunan Lokmacı Sınır Kapısı’ndan Güney Kıbrıs’tan Kuzey Kıbrıs’a geçiş yaptığı esnada uyuşturucu madde ile yakalanan O.D., mahkemeye çıkarıldı.

KIBRIS

Lefkoşa’da meydana gelen fuhuşa teşvik suçundan tutuklanan Nijeryalı zanlılar Adeniwura Bilikusu Oduborısa ile Okoli Nıgerian mahkemeye çıkarıldı.