Mahkeme Haberleri

mahkeme haberleri ve güncel mahkeme gelişmeleri, mahkeme ile ilgili tüm video, mahkeme fotoğrafları ve mahkeme haberleri Kibris Gerçek sitemizde


KIBRIS

Akıncılar’da tasarrufunda kaçak etlerle yakalanan zanlı Osman Şanlıel bugün ek süre talebiyle yeniden mahkeme huzuruna çıkarıldı.

KIBRIS

Kuzey Kıbrıs’ta kaçak yaşam süren Bangladeş uyruklu 8 kişi tutuklanarak, bugün mahkemeye çıkarıldı.

KIBRIS

Haspolat’ta kendi istediği müzik çalmıyor diye korkutmak maksadı ile bıçakla etraftakileri rahatsız eden zanlı Muhammad Bilal tutuklanarak mahkeme huzuruna çıkarıldı.

KIBRIS

Lefkoşa’da meydana gelen sahtekarlıkla para temini ve uydurma büyücülük yapma suçlarından tutuklanan Sevinç Tozduman Gertik bugün mahkemeye çıkarıldı.

KIBRIS

Lefkoşa'da eski eşinin evine giderek, tehditler savuran Türkmenistan vatandaşı Aydogdy Hydyrov tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı.

KIBRIS

KKTC’de ikamet izinsiz kaldığı tespit edilen Türkmenistan vatandaşı Vepa Mamedov tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı.

KIBRIS GERCEK MANŞET
KIBRIS

Haspolat'ta Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğünde görevli bir polis ekibi tarafından şüpheli görülen bir araçta yapılan aramada uyuşturucu madde bulunması...

KIBRIS

Başbakan Ünal Üstel, İsias Otel davasının Kıbrıs Türk halkı için ortak bir hukuk mücadelesine ve davaya dönüştüğünü söyledi.

DÜNYA

Fas'ta mahkemelerde yapay zeka teknolojisinden faydalanılmaya başlandığı bildirildi.

KIBRIS

Akıncılar'da Margo Çiftliğinde meydana gelen hayvan hırsızlığıyla ilgili tutuklanan Ahmet Gezdigeldi, Kemal Özkan, Ediz Diker ve Emre Dolat bugün yeniden...

KIBRIS

Ülkede kaçak yaşam sürdüğü tespit edilerek tutuklanan Obifen Aderniran bugün yeniden mahkemeye çıkarıldı. Polis memuru Bayram Yılmaz mahkemede olguları aktardı.