Kaçak Haberleri

kaçak haberleri ve güncel kaçak gelişmeleri, kaçak ile ilgili tüm video, kaçak fotoğrafları ve kaçak haberleri Kibris Gerçek sitemizde


KIBRIS

Ülkede kaçak yaşayan Nijeryalı Timothy Uhochukwo Ordu“KKTC’de ikamet izinsiz bulunmak” suçlamasıyla tutuklanarak, sabah Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

KIBRIS

Lefkoşa’da gerçekleştirilen denetimlerde ülkede kaçak yaşadıkları tespit edilerek, tutuklanan Esadig Marjab Ahmed ile Leon Mabilanga Lupungu mahkemeye çıkarıldı.

KIBRIS

Kuzey Kıbrıs’ta kaçak yaşam süren Nijerya uyruklu Nikem Felicia Nmeregini tutuklanarak, mahkemeye çıkarıldı.

KIBRIS

Ülkede uzun süre kaçak yaşam süren Cemil Güzel, trafik kontrolleri esnasında kendisini başka bir şahıs olarak tanıttı.

KIBRIS

İstek üzerine bir şahsı takip edip, bu iş karşılığında 90 bin TL alan Öner Onaylı takip ettiği şahsın şikâyeti üzerine...

RUM BASINI

Güney Kıbrıs’ın, bu yılın başından 8 Mart’a kadar ülkeye yasa dışı yollardan giriş yapan 2 bin 257 kişiyi sınır dışı...

KIBRIS

Uyuşturucu suçlarından sabıkası bulunan, daha önce muhaceret affından yararlandığı halde yeniden kaçak duruma düşerek, ülkede yasa dışı bir şekilde yaşayan...

KIBRIS

Ülke genelinde yapılan polis denetimlerinde kaçak oldukları tespit edilen 8 kişi tutuklandı.

KIBRIS

Güney Kıbrıs’tan Kuzey Kıbrıs’a askeri yasak bölgeyi ihlal ederek geçiş yapan Suriyeli Zahir Elsaid tutuklanarak, mahkemeye çıkarıldı.

KIBRIS

KKTC’de ikamet izinsiz olarak yaşayan Nijerya uyruklu Chidera Henry Nwodo tutuklanarak, teminat talebiyle mahkemeye çıkarıldı.

KIBRIS

Ülkede kaçak yaşam sürdüğü tespit edilen Nijeryalı Kingdom Oloyami yeniden mahkemeye çıkarıldı.

KIBRIS

Lefkoşa’da meydana gelen “KKTC'de izinsiz ikamet etmek, sarhoşluk ve rahatsızlık” suçlarından tutuklanan Liberya uyruklu Mulbah Zunu Johnson tutuklanarak, mahkemeye çıkarıldı.