Asgari Ücret Tespit Komisyonu Haberleri

Asgari Ücret Tespit Komisyonu haberleri ve güncel Asgari Ücret Tespit Komisyonu gelişmeleri, Asgari Ücret Tespit Komisyonu ile ilgili tüm video, Asgari Ücret Tespit Komisyonu fotoğrafları ve Asgari Ücret Tespit Komisyonu haberleri Kibris Gerçek sitemizde


KIBRIS

Halkın Partisi (HP) asgari ücretin pazarlık konusu olmaktan çıkarılarak en düşük memur maaşına endekslenmesi gerektiğini kaydetti.

KIBRIS

Kıbrıs Türk Ticaret Odası, “Asgari ücret artışlarının refah artışı getirmeyeceğini herkesin bilmesi gerekiyor” değerlendirmesinde bulundu.

KIBRIS

Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplantısı pazartesine ertelendi

KIBRIS

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda bugün, binlerce çalışanın merakla beklediği asgari ücret görüşmelerinin ikinci toplantısı başladı. İşçi, işveren ve hükümet...

KIBRIS

Kıbrıs Türk Ticaret Odası As Başkanı ve Asgari Ücret Tespit Komisyonu İşverenler Sendikası Üyesi Ali Başman, gündeme dair soruları yanıtladı.

KIBRIS

Asgari Ücret Tespit Komisyonu, yılın ilk asgari ücretini belirlemek üzere toplandı.

KIBRIS

Vatandaşın gözü asgari ücrette ancak Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nda hala ne işveren kanadından ne de hükümet kanadından çıt yok.

KIBRIS

İşverenler Sendikası yaptığı yazılı açıklamada Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplantısına müteakip, ortaya çıkan tartışmalar İşçi İşveren tartışmasını tetiklediğini ve tartışmaların...

KIBRIS

Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Genel Başkan Yardımcısı Nevzat Özkunt, ana muhalefet Cumhuriyetçi Türk Partisi'ni (CTP) gerekli muhalefeti serilememekle suçladı.

KIBRIS
YEREL HABERLER
YEREL HABERLER