Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği Başkanı Ruşen Yücesoylu Karakaya ve dernek heyeti, dün Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği’ni (KTİMB) ziyaret etti. Ziyaret sırasında, Şampiyon Melekler Anıt Mezar Projesi’nin hayata geçirilmesinde KTİMB’nin sağladığı büyük destekten dolayı teşekkür eden Karakaya, projede emeği geçen herkese minnettarlığını dile getirdi.

Cafer Gürcafer: Şampiyon Melekler’in anılarını yaşatmak için her projeye destek olacağız

İzinsiz ikamet eden yabancı uyruklu zanlı mahkemeye çıkarıldı İzinsiz ikamet eden yabancı uyruklu zanlı mahkemeye çıkarıldı

Karakaya, derneklerinin eğitim odaklı çalışmalarına ağırlık verdiğini belirterek, yeni ve güvenli okullar inşa etmek gibi projeler üzerinde çalıştıklarını söyledi. Ayrıca, uygun çalışma koşullarına sahip bir dernek binası inşası için de planları olduğunu ve bu süreçte KTİMB’nin desteğine ihtiyaç duyduklarını ifade etti.

KTİMB Başkanı Cafer Gürcafer ise, “Çocuklarımızın anılarını yaşatmak için üretilecek her projede kurum olarak destek olmaya devam edeceğiz” dedi. Gürcafer, dernekle iş birliğini sürdürerek, çocukların anılarını yaşatacak projelere katkı sağlamaktan mutluluk duyacaklarını belirtti.

Editör: Umut Çengi