Girne'de Alkol ve Uyuşturucuyla Trafik Kazası!

Polis Basın Subaylığı'ndan edinilen bilgilere göre, Girne'de Manolya Sokak üzerinde saat 02:45 sıralarında meydana gelen trafik kazasında, D.K.T.(E-33) isimli şahıs 280 mlgr alkollü içki etkisi altında araç kullanırken kaza yaptı. Aracında yapılan aramada yaklaşık 2 gram ağırlığında uyuşturucu madde bulundu. Ayrıca, şahsın ikametgahında da yaklaşık 1 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu madde ele geçirildi. Bahse konu şahıs tutuklandı ve soruşturma devam ediyor.

Dinçyürek, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı Dinçyürek, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı

Güzelyurt'ta Trafik Kontrolünde Uyuşturucu Operasyonu!

Yine aynı tarihte, Güzelyurt'ta Manisa Bulvarı üzerinde trafik ekipleri tarafından kontrol maksatlı durdurulan bir araçta yolcu olarak bulunan E.C.(E-25) isimli şahsın üzerinde şüpheli hareketler sergilediği fark edildi. Yapılan aramada, içerisinde hintkeneviri türü uyuşturucu madde olduğuna inanılan bir adet sigara izmariti ele geçirildi. Soruşturma kapsamında yapılan muhaceret kontrolünde, şahsın ülkede yasal statüsü olmadığı ve ikamet izinsiz olarak yaşadığı tespit edildi. Bahse konu şahıs tutuklandı ve soruşturma devam ediyor.