Girne Belediyesi, gece-gündüz demeden 45 derece sıcaklıkta dahi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Belediye ekipleri asfalt dökme, yol çizme, kanalizasyon ve Kordonboyu çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yoğun çalışma temposuna dikkat çekerek, hatalar ve gecikmeler olabileceğini belirtti. Şenkul, "Bizim görevimiz iş yapmak, vatandaşlarımızda eksik veya yanlış bilgi varsa doğrusunu aktarmak, hata veya gecikme oluştu ise vatandaşımızdan özür dileyip bir sonraki işimize yönelmektir. Az laf çok iş ilkemizle devam ediyoruz," dedi.

Başkan Şenkul, belediye ekiplerinin gece gündüz demeden çalıştığını vurgulayarak, vatandaşlardan gelen geri bildirimlere de önem verdiklerini belirtti. "Elbette hatalar, gecikmeler oluyor bu yoğunluk içerisinde," diyen Şenkul, çalışmaların en iyi şekilde devam etmesi için ellerinden geleni yaptıklarını ifade etti.

Çevre Dairesi denetimlerini sürdürüyor Çevre Dairesi denetimlerini sürdürüyor

Şenkul'un paylaşımı şu şekilde;

"Gece-gündüz, 45 derece sıcak demeden Girne Belediyesi asfalt döküyor, yol çiziyor, Kanalizasyon ve Kordonboyu çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Elbette hatalar, gecikmeler oluyor bu yoğunluk içerisinde.

Bizim görevimiz iş yapmak, vatandaşlarımızda eksik veya yanlış bilgi varsa doğrusunu aktarmak, hata veya gecikme oluştu ise vatandaşımızdan özür dileyip bir sonraki işimize yönelmektir.

Az laf çok iş ilkemizle devam…"