Dinçyürek, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı Dinçyürek, 20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı

Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul, “Dün gece birçoğumuz uyurken, belediye çalışanları ve taşeronları yol boyadı, kanalizasyon hat çalışmalarına devam etti, taşan apartman rögar temizlendi” vurgusu yaptı.

Girne Belediye Başkanı Murat Şenkul, “Dün gece birçoğumuz uyurken, belediye çalışanları ve taşeronları yol boyadı” ifadelerini kullandı.

Çalışanların, kanalizasyon hat çalışmalarına devam ettiğine dikkat çeken Girne Belediye Başkanı Şenkul, personelin ayrıca taşan apartman rögarlarını temizlendiğini ve sökülen yol ayırıcı delinatörleri yenilediğini aktardı.

Kişisel sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşım yapan Murat Şenkul, şunları kaydetti:

“Dün gece birçoğumuz uyurken, belediye çalışanları ve taşeronları yol boyadı, kanalizasyon hat çalışmalarına devam etti, taşan apartman rögarlarını temizlendi, sökülen yol ayırıcı delinatörleri yeniledi.

24 saat hayatın ve trafiğin hiç durmadığı bir şehirde mümkün olan en az rahatsızlıkla iş yapabilmemiz için emek veren tüm çalışan ve taşeronlarımıza teşekkür ediyorum”