Eşi Meryem Doğu ile birlikte planladığı cinayette Memduh Ulugun’ü bıçaklayarak öldürmüştü Eşi Meryem Doğu ile birlikte planladığı cinayette Memduh Ulugun’ü bıçaklayarak öldürmüştü

Gazimağusa'da Uyuşturucu Operasyonu: İki Kişi Tutuklandı

20 Haziran 2024 tarihinde, saat 18:30 sıralarında, Gazimağusa’da Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucu, G.İ.O. (20 yaşında, kadın) ve İ.E.B. (20 yaşında, erkek)'nin ikametgahında yapılan aramada, tasarruflarında toplam 44 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde içerdiğine inanılan muhtelif ölçülerde 23 adet kağıt parçası ve içerisinde metamfetamin türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan cam pipo tespit edilerek emare olarak alındı. Bahse konu şahıslar tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

Lefke'de Trafik Kontrolünde Uyuşturucu Ele Geçirildi

20 Haziran 2024 tarihinde, saat 12:00 sıralarında, Lefke'de Atatürk Caddesi üzerinde, Lefke Polis Karakoluna bağlı ekipler tarafından yapılan trafik kontrolü sırasında, kontrol maksatlı durdurulan araç sürücüsü L.K. (24 yaşında, erkek)'nin şüpheli hareketleri sonucu üzerinde ve aracında yapılan aramalarda, tasarrufunda yaklaşık 1 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde tespit edilerek emare olarak alındı. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.