Polis Basın Subaylığı'ndan alınan bilgiye göre, 18 ve 19 Mayıs 2024 tarihlerinde Gazimağusa ve Kozanköy'de meydana gelen iki ayrı trafik kazasında bir kişi yaralandı, bir kişi ise tutuklandı.

Gazimağusa'da, 19 Mayıs 2024 tarihinde saat 02:30 sıralarında Kavunoğlu Caddesi üzerinde gerçekleşen kazada, Zannettos ZANNETTOU (51) alkollü içki tesiri altında MAA 343 plakalı aracıyla dikkatsizce geri geri giderken, park halindeki HJ 635 plakalı araca çarptı. Kazada herhangi bir yaralanma olmadı ancak alkollü araç kullandığı tespit edilen ZANNETTOU tutuklandı.

Meclis Hukuk Komitesi iki tasarı, bir karar önerisini görüştü Meclis Hukuk Komitesi iki tasarı, bir karar önerisini görüştü

Bir diğer kaza ise 18 Mayıs 2024 tarihinde saat 16:20 sıralarında Kozanköy'de isimsiz bir yolda meydana geldi. Fulya FİDAN (46), LG 528 plakalı aracıyla güney istikametine doğru seyrettiği sırada dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek yolun solundan çıkarak dere yatağına düştü. Kaza sonucunda yaralanan araç sürücüsü Fulya FİDAN, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı ve bel kemiği kırığı teşhisi ile müşahede altına alındı.

Polis, her iki kazayla ilgili soruşturmalarını sürdürdüğünü bildirdi.

Editör: Simge YILDIZ