Taşınmaz Mal Edinme ve Uzun Vadeli Kiralama (Yabancılar) (Değişiklik) Yasa Tasarısı oyçokluğuyla geçti Taşınmaz Mal Edinme ve Uzun Vadeli Kiralama (Yabancılar) (Değişiklik) Yasa Tasarısı oyçokluğuyla geçti

GAZİMAĞUSA'DA NARKOTİK EKİPLERİ SENTETİK UYUŞTURUCU YAKALADI!

 Gazimağusa'da, 10 Mayıs 2024 tarihinde saat 13:00 civarında, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından F.Ö.'nün üzerinde ve ikametgahında yapılan aramalarda, sentetik cannabinoid türü uyuşturucu madde içerdiğine inanılan kağıt parçası ve hintkeneviri türü uyuşturucu madde kalıntısı bulunan öğütücü bulunarak emare olarak alındı. F.Ö. tutuklandı ve soruşturma devam ediyor.

GİRNE'DE 1 KİLOLUK UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ: 6 KİŞİ TUTUKLANDI!

Girne'de, 10 Mayıs 2024 tarihinde saat 18:30 civarında, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda, M.C.İ., A.A.D., Ş.M., H.E.K., İ.A. ve İ.B.M.'nin üzerlerinde ve ikametgahlarında yapılan aramalarda, toplam 1 kilo 2 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu madde ile hintkeneviri türü uyuşturucu madde bulunan bir adet sarma sigara bulunarak emare olarak alındı. Bahse konu şahıslar tutuklandı ve soruşturma devam ediyor.

Editör: Umut Çengi