İLK KAZA 9:30'DA 227 PROMİL ALKOLLÜ SÜRÜCÜ İLE BAŞLADI!

Dün, Lefkoşa-Gazimağusa Anayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında alkollü sürücünün dikkatsizliği sonucu büyük bir facia yaşandı. Saat 09:30 sularında, Zeki KARAHANOĞLU'nun yönetimindeki UP 743 plakalı araç, Hala Sultan Camii yakınlarında Gazimağusa istikametine doğru seyrederken kontrolünü kaybetti. Araç, yolun sağından çıkarak orta refüjü aşarak karşı şeride geçti ve Mustafa OKDUMAN'ın yönetimindeki kamyonla çarpıştı. Neyse ki kaza sonucunda yaralanan olmadı ancak KARAHANOĞLU, 227 miligram alkollü olduğu tespit edilerek tutuklanarak soruşturma başlatıldı.

Başbakanlık önündeki eylemde hayvancılara ceza kesildi Başbakanlık önündeki eylemde hayvancılara ceza kesildi

GÖNYELİ'DE 309 MİLİGRAM ALKOLLÜYDÜ!

Gönyeli'de yaşanan bir diğer kaza ise saat 16:00 sularında meydana geldi. Egemen Sokak üzerinde seyir halinde olan Resul SOLAK, 309 miligram alkollü olduğu belirlenen aracıyla park halindeki bir araca çarptı. Yaralanan olmazken, SOLAK tutuklanarak soruşturma başlatıldı.

18:00'DA SON KAZADA SÜRÜCÜ 193 MİLİGRAM ALKOLLÜ!

Aynı gün saat 18:00 sularında, Girne'de Uğur Mumcu Bulvarı'nda gerçekleşen bir kazada sürücü hem alkollü hem de ehliyetsizdi. Sürüş ehliyetsiz ve 193 miligram alkollü olduğu belirlenen Ali GÖKKAYA, önünde seyreden araçların durmasıyla birlikte kontrolünü kaybederek Niyazi SERTEL'in aracına çarptı. Yaralanan olmazken, GÖKKAYA tutuklanarak soruşturma başlatıldı.

Editör: Umut Çengi