Yeniboğaziçi Belediyesi'nden Mehmet Dursun için 200 bin TL bağış yapıldı! Yeniboğaziçi Belediyesi'nden Mehmet Dursun için 200 bin TL bağış yapıldı!

17.06.2024 tarihinde, iki ayrı trafik kazasında alkollü sürücülerin dikkatsizliği sonucu meydana gelen olaylar, büyük bir tehlikeyi gözler önüne serdi.

ESKİ İSKELE ANAYOLU'NDA ÇARPIŞMA: SÜRÜCÜ 286 MLGR ALKOLLÜYDÜ

Saat 14:15 sıralarında, Eski İskele Anayolu 3-4 kilometreleri arasında, Tugay TÜKENMEZ (48), 286 mlgr alkollü içki etkisi altında, yönetimindeki PN 978 plakalı araç ile Unimar Çemberi’nden Granel Çemberi’ne doğru seyrederken, Long Beach Medikal Sağlık Merkezi kavşağında dikkatsizlik sonucu, önünde sağa dönüş yapmak için duran Danil RACHEVSKII (28) yönetimindeki VH 058 plakalı araca arkadan çarptı. Kazada yaralanan olmadı. Alkollü içki etkisi altında araç kullanarak kazaya neden olan Tugay TÜKENMEZ, tutuklanarak soruşturma başlatıldı.

98 MLGR ALKOLLÜ SÜRÜCÜ ERCAN - İSKELE ANAYOLU'NDA AĞAÇ VE TOPRAK SETE ÇARPTI!

Aynı gün saat 18:50 sıralarında, Ercan - İskele Anayolu 31-32 kilometreleri arasında, Sajip MIAH (28), 98 mlgr alkollü içki etkisi altında, GD 758 plakalı araç ile İskele istikametine doğru seyrederken, Boğaziçi kavşağında dikkatsizlik sonucu direksiyon hakimiyetini kaybetti. Yolun solundan çıkarak önce ağaca, ardından kontrolsüz bir şekilde savrularak toprak sete çarptı. Bu kazada da yaralanan olmadı. Soruşturma devam ediyor.