Her yaptığı söylediği olay olan ünlü sanatçı Hülya Avşar, kendisine gelen eleştirilere adeta kulak tıkayarak havuz başında dans ettiği anları yayınladı.

Her sene yazı Ayvalık’taki yazlığında geçiren 60'lık güzel Hülya Avşar, havuz başında eğlendiği anların videosunu paylaştı. Avşar Kızı'nın siyah bikinisiyle yaptığı dansı, sosyal medyada viral oldu.

Dans etti

Hülya Avşar'ın dans videosu, takipçileri tarafından yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Günlerdir programında söylediği sözler yüzünden eleştirilen Hülya Avşar’ın programı manidar bulundu. Meryem Uzerli ile yaptığı son program, polemiklere neden olmuştu.

Muhteşem Yüzyıl dizisindeki rolüyle akıllarda yer eden Meryem Uzerli, geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'ın YouTube kanalındaki programına konuk olmuştu.

"Neden evlenmediler seninle?"

Hülya Avşar, Uzerli'ye "Hiç evlenmedin değil mi sen? Niye evlenmedin? Neden evlenmediler seninle?" diye sordu. Avşar, daha sonra "Yani seni niye kaçırdılar?" diye eklemişti.

Mehmet Ali Erbil'in taciz mesajlarını ifşa etmişti Mehmet Ali Erbil'in taciz mesajlarını ifşa etmişti

Uzerli, "Ne zaman aşk başarılı ki? Biriyle beraber olup onunla hayatının sonuna kadar birlikte olunca başarı mı oluyor? Ya da ayrılınca başarısız mı? Bence aşk için başarılı ya da başarısız diye bir şey yok." demişti.